projektowanie
Domeną laboratorium badawczo-rozwojowego BoBsoN jest, prócz prowadzenia badań, projektowanie urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Jesteśmy przygotowani do tworzenia systemów i urządzeń skierowanych do różnorodnych branż, od przemysłu przez medycynę, nieruchomości czy firmy technologiczne. Nasze projekty charakteryzują się dbałością o szczegóły i estetyką wykonania. Stawiamy na niezawodność finalnego urządzenia, zagwarantowaną wieloma testami w różnych warunkach. Projektujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii z uwzględnieniem norm europejskich.

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się całym procesem projektowania: od koncepcji, przez opracowywanie schematów, przygotowanie projektu, montaż i uruchomienie prototypów, stworzenie oprogramowania dla mikrokontrolerów na potrzeby stworzonego prototypu, aż po przygotowanie dokumentów potrzebnych do produkcji i jej późniejsze nadzorowanie.
Dysponujemy doświadczoną kadrą inżynierów i programistów oraz sprzętem i oprogramowaniem niezbędnym do wykonania projektów i prototypów. Kładziemy nacisk na optymalizację kosztów produkcji, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii i dostępności wykorzystywanych elementów.

Usługi projektowe obejmują:

→ opracowanie i zoptymalizowanie układów elektronicznych
→ programowanie urządzenia
→ przetestowanie funkcjonalności rozwiązania pod względem niezawodności i wydajności
→ wykonanie i przetestowanie prototypu urządzenia.
→ przygotowanie dokumentacji technicznej wymaganej do rozpoczęcia produkcji