Firma BoBsoN jest dostawcą szeregu produktów i usług na polskim i zagranicznym rynku informatycznym od roku 1999. Założona została przez Roberta Partykę – programistę, prelegenta, byłego wiceprezesa Polskiej Grupy Użytkowników Linuksa. W swojej pracy kierujemy się filozofią Wolnego i Otwartego Oprogramowania, od wielu lat współpracujemy także ze środowiskiem FLOSS. Naszą specjalnością jest dostarczanie rozwiązań przygotowywanych zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez klienta, dzięki czemu dostępne technologie możemy dostosować do wymogów firmy.

Laboratorium badawczo-rozwojowe

W 2015 roku otworzyliśmy pierwsze laboratorium badawczo-rozwojowe, które umożliwiło nam zaoferowanie szeregu usług, pozwalających na technologiczne wsparcie Twojego biznesu. Nasz zespół specjalistów w dziedzinie inżynierii elektronicznej i komputerowej wraz z programistami zajmie się całym procesem analizy oraz badania przedmiotu problemu, przygotowania dokumentacji technicznej oraz prototypów PoC, prac laboratoryjnych, testów gotowych prototypów oraz przygotowania dokumentacji produkcyjnej.
Na początku 2017 roku weszliśmy w ścisłą współpracę z firmą Veotech sp.j., dzięki czemu naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także stałą obsługę informatyczną, outsourcing IT, usługi brandingowe i marketingowe, a także szerokie spektrum szkoleń z zakresu IT, programowania, badań i rozwoju, czy marketingu i kreowania wizerunku.

Firma BoBsoN to:

→ zintegrowane laboratorium badawczo-rozwojowe
→ interdyscyplinarna kadra i specjaliści z zakresu programowania, elektroniki, administracji systemowej oraz marketingu
→ biuro na terenie Fabryki Porcelany, jednego z najbardziej rozwojowych miejsc
→ otwarte powierzchnie laboratoryjne i biurowe typu „open space”